« katalog stron

Ideą katalogu jest zbiór wartościowych stron. Powstał on na bazie słów, fraz najbardziej poszukiwanych w wyszukiwarkach, czyli ma zawierać użyteczne i naprawdę przydatne informacje. Dbamy o wysoką jakość zawartości, dlatego dodawanie wpisów jest moderowane. Dodajemy strony wartościowe z wysokim Pagerank-iem, ale nie tylko... Z powodzeniem można też zgłosić ciekawą stronę, o wysokiej zawartości merytorycznej i również zostanie dopisana do Katalogu. Przed zgłoszeniem strony bardzo proszę zapoznać się z poniższym regulaminem.

Apel do osób zamieszczających hurtowe ilości wpisów: pamiętaj, jeden wpis w odpowiedniej kategorii ma dla Ciebie większą wartość i bardziej wzmocni pozycję Twojej strony, niż kilkanście wpisów umieszczonych w niewłaściwych kategoriach - "gdzie popadnie". Takie wpisy kasujemy! Oszczędzaj więc czas swój i nasz!

Regulamin katalogu Zbiór Dobrych Stron

1. Dodawanie stron do katalogu Zbiór Dobrych Stron jest bezpłatne.

2. Katalog Zbiór Dobrych Stron jest moderowany. O dodaniu strony decyduje aministrator.

3. Jeden adres strony można dopisać w katalogu maksymalnie dwa razy, ale w dwóch różnych podkategoriach.

4. Nową podkategorię można utworzyć wówczas, jeżeli nie ma w bazie istniejącej, która odpowiadałaby profilowi strony, którą chcemy dodać. Nowe podkategorie zostaną skasowane, jeżeli po miesiącu nie będą zawierały conajmniej 5 wpisów.

5. Nie dodajemy do katalogu odnośników do stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.

6. Dodajemy strony dla ludzi! Strony dla wyszukiwarek - bez wartości merytorycznej, będą traktowane jako spam i usuwane, tzn. nie dodajemy do Katalogu Dobrych Stron, stron o takiej samej treści pod różnymi adresami,stron będących przekierowaniem na inną stronę bądź prezentujących, w nieznacznie zmodyfikowany sposób, treść innej strony internetowej.

7. Użytkownik publikuje materiały na stronie www na własną odpowiedzialność. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach www użytkowników, jak również za poglądy i opinie wyrażone na stronach znajdujących się w Katalogu.

8. Zastrzegamy sobie też prawo do niepodawania przyczyny usunięcia strony www z katalogu Zbiór Dobrych Stron.

Prosimy o zamieszczanie linku zwrotnego (szybka indeksacja strony)

Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed